Eetkamerstoel Claire - 57x66x74cm - beige stof/walnoot
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Claire - 57x66x74cm - beige stof/walnoot
€ 179,00
€ 278,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Claire 57x66,5x74cm uit massief essenhout in walnootafwerking met zitting in beige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 56 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 51.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 130 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9300-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Beige |
| Breedte Product - cm | 66,50 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Hout | Massief hout, Essenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Claire straalt rust, elegantie en vakmanschap uit. Het frame is vervaardigd uit massief essenhout, afgewerkt in walnootkleur, wat zorgt voor een natuurlijke uitstraling en een stevige, duurzame basis. De mooie houtnerf en de afgeronde vormen geven de stoel een verfijnde, tijdloze look die perfect past in zowel moderne als Scandinavische interieurs. De zitting in beige stof is zacht en comfortabel en vormt een harmonieus contrast met het warme hout. Dankzij de licht gebogen rugleuning en geïntegreerde armleuningen biedt Claire een prettige zit en goede ondersteuning, ideaal voor lange diners of ontspannen momenten aan tafel. Eetkamerstoel Claire combineert natuurlijke materialen met comfort en design en is daarmee een stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's