Eetkamerstoel Bart - 55x52.5x77.5cm - massief iepenhout/zeegras
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.35 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 49 |
| Zithoogte | 48.5 |
| Zitdiepte | 39 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Rotan |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9304-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,50 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,50 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout, Rotan Rotan is een harde soort liaan die groeit in tropische regenwouden. Het is een materiaal dat afkomstig is van de rotanpalm. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Stoel Bart is een karaktervolle eetkamerstoel met een natuurlijke en ambachtelijke uitstraling. Het frame is vervaardigd uit massief iepenhout, bekend om zijn sterke structuur en levendige houtnerf. De verfijnd gebogen rugleuning en slanke poten geven de stoel een lichte, elegante vorm met een tijdloos design. De zitting van gevlochten zeegras zorgt voor een uniek, natuurlijk accent en biedt een prettig zitcomfort. Het gevlochten materiaal geeft Bart een warme, authentieke look en maakt elke stoel net even anders. Dankzij de combinatie van duurzame materialen en een ingetogen ontwerp past stoel Bart perfect in landelijke, Scandinavische en moderne interieurs. Een stijlvolle en pure keuze voor wie houdt van natuurlijke eenvoud aan de eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau