Draaifauteuil Madrid - donkergroen/zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaifauteuil Madrid - donkergroen/zwart
€ 345,00
€ 533,00
Kleur
Veilig betalen
Draaifauteuil Madrid met donkergroene, fluwelen bekleding en zwarte voet.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000088007 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 73,00 cm |
| Lengte Product - cm | 82,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 1 |
Integreer deze stijlvolle draaifauteuil in je woonkamer en lees in alle comfort je krant of favoriete boek. De draaibare fauteuil is bekleed met donkergroen fluweel en heeft een zwart gepoedercoate voet. Verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's