Bureaustoel Playtime - 64x65x81 cm - Bruin/ PU-kunstleer
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Playtime - 64x65x81 cm - Bruin/ PU-kunstleer
€ 89,99
€ 119,00
Kleur
Veilig betalen
Bureaustoel Playtime is gemaakt van PU-kunstleer en komt in een modern bruin ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.3 |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB479835 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Playtime bureaustoel is de perfecte stoel voor elk bureau. Deze stoel biedt een eigentijdse stijl met een klassiek silhouet. Met zijn verstelbare rugleuning, ergonomische ontwerp en gewatteerde zitting biedt deze stoel de ondersteuning die je nodig hebt om productief te blijven. Dankzij de handige wieltjes kan je bovendien makkelijk bewegen en multitasken zonder dat je hoeft op te staan.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's