Blokkenwagen
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Blokkenwagen
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Blokkenwagen met kleurrijke blokken in verschillende vormen en afmetingen. Met koordje om voort te trekken. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.4708 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKB369A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 5,20 cm |
| Lengte Product - cm | 19,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 21,50 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Kinderen beleven uren speelplezier met deze leuke wagen vol blokken. De blokken kunnen worden gestapeld en gesorteerd op de wagen. De blokken hebben verschillende kleurtjes. Met de wagen kunnen de blokken overal mee naartoe genomen worden.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's