Barstoel Wilhelm - 47x51x101cm - metaal - grijze stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Wilhelm - 47x51x101cm - metaal - grijze stof
€ 95,40
€ 159,00
Kleur
Veilig betalen
De Wilhelm barkruk in grijze stof biedt comfort, stijl en duurzaamheid met een onderstel van eikdecor. Upgrade je ruimte vandaag nog!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42 |
| Zithoogte | 73 |
| Zitdiepte | 34 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000024812 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Wilhelm barkruk is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke keuken of bar. Met de stof Sawana in een chique grijze kleur voegt deze barkruk een vleugje verfijning toe aan je ruimte. Het onderstel is gemaakt van staal in eikdecor, wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit. Met een comfortabele zitting en een strak ontwerp is de Wilhelm barkruk de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Upgrade je zitmeubilair vandaag nog met deze elegante barkruk!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's