Barstoel Barlow - 43x46x105cm - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Barlow - 43x46x105cm - eikfineer
€ 139,00
€ 205,00
Veilig betalen
Barstoel Barlow 43x46x105cm uit rubberhout, afgewerkt in eikfineer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 43.5 |
| Zithoogte | 74.2 |
| Zitdiepte | 39.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000108754 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 46,50 cm |
| Lengte Product - cm | 43,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Onze Barlow barkruk is de perfecte aanvulling voor elk kookeiland of elke thuisbar. Deze barkruk is gemaakt van een prachtig mat eikenfineer en is zowel stijlvol als duurzaam. Het onderstel is gemaakt van mat gebeitst rubberhout en biedt een stevige en stabiele basis. Met zijn strakke ontwerp en comfortabele zitting is deze barkruk niet alleen een stijlvolle toevoeging aan je huis, maar ook een praktische en functionele. Breid je zitopties vandaag nog uit met de Barlow barkruk!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's