3-zitsbank Tampa - stof - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
3-zitsbank Tampa - stof - beige
€ 735,00
€ 1.126,00
Veilig betalen
Luxe Tampa 3-zitsbank in Monza-stof beige met pocketveren en elegante verticale stiksels. Geniet van comfort en stijl in je leefruimte.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | ACT0000097784 |
| Gewicht in kg per stuk | 50 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Hoogte armleuning | 76.5 |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 54.5 |
| Zithoogte | 46 |
| Zitbreedte | 169 |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 76,50 cm |
| Lengte Product - cm | 218,00 cm |
| Breedte Product - cm | 86,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
De Tampa 3-zitsbank in Monza-stof beige is de perfecte aanvulling voor elke woonruimte. Met een onderstel van zwart NC gelakt rubberhout is deze bank niet alleen stijlvol maar ook duurzaam. Hij is voorzien van pocketveren voor extra comfort en ondersteuning en verticale stiksels voor een strakke look. Met een afmeting van 218x86,5x76,5 cm biedt deze bank voldoende zitruimte voor jou en je gasten. Breng comfort en stijl in huis met de Tampa 3-zitsbank.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's