Opbergmeubel Piano - 138x25x45cm - 3 deuren - wit

Kleur

Dit product wordt gratis verzonden.
Betaal in termijnen met Alma
Opbergmeubel Piano 138x25x45cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met drie deuren en drie legplanken. Wandmontage vereist. Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Montage vereist Ja
Type deur Draaideur
Samenstelling 3 deuren
Soft Close Ja
Opties Zwevend
Merk Germania
SKU-Emob GM1019-84
EAN 4005949101982
Kleur Wit
Stijl Modern
Materiaal Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje.
Totaal Gewicht kg 22
Het opbergmeubel Piano in wit is een veelzijdige en stijlvolle aanvulling voor elk huis. Met drie deuren en drie verstelbare planken biedt deze multifunctionele kast voldoende opbergruimte voor al je spullen. Het greeploze ontwerp voegt een modern tintje toe, terwijl de krasbestendige oppervlaktecoating en stootvaste randen voor duurzaamheid zorgen. Deze kast is ideaal voor smalle gangen en heeft een ondiepe diepte die niet ten koste gaat van de opslagcapaciteit. De verstelbare planken zorgen voor een aanpasbare organisatie, terwijl de deuren langzaam en geruisloos sluiten dankzij de geïntegreerde demper. Met zijn strakke ontwerp en hoogwaardige constructie is de kast Piano een praktische en stijlvolle opbergoplossing voor elke kamer.

Bijpassende producten

Lengte: 183 cm
Hoogte: 45 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Opbergmeubel Piano - 183x25x45cm - 4 deuren - wit

Merkeninformatie

Over Germania

De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan. 

Productvragen

Geen vragen

Dit vind je misschien ook leuk

Lengte: 90 cm
Hoogte: 162 cm
Breedte/diepte: 43 cm
Buffetkast Porto 90cm met 2 deuren & 1 lade - jackson eik
Lengte: 120 cm
Hoogte: 180 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Opbergkast Ray 120cm met 3 deuren en 4 legplanken - grijze eik
Lengte: 120 cm
Hoogte: 180 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Opbergkast Ray 120cm met 3 deuren en 4 legplanken - sonoma eik
Lengte: 157 cm
Hoogte: 203 cm
Breedte/diepte: 51 cm
Kledingkast Spectre 157cm 8 deuren & 2 lades - mat wit
Lengte: 83 cm
Hoogte: 182 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Buffetkast Galatee met 2 deuren & 1 lade - eikdecor/wit
Lengte: 120 cm
Hoogte: 180 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Opbergkast Ray 120cm met 3 deuren en 4 legplanken -wit
Lengte: 80 cm
Hoogte: 42 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Vestiaire Misha-eik/zwart
169,00
Lengte: 119 cm
Hoogte: 203 cm
Breedte/diepte: 51 cm
Kledingkast Spectre 120cm 6 deuren & 2 lades - mat wit
Lengte: 150 cm
Hoogte: 80 cm
Breedte/diepte: 30 cm
Dressoir Woody Fashion | 150 x 30 x 80 cm | Zwart
Lengte: 37 cm
Hoogte: 81 cm
Breedte/diepte: 30 cm
Bijzetkastje Lance 37cm 1 legplank 1 deur - rustiek bruin/zwart
Lengte: 152 cm
Hoogte: 88 cm
Breedte/diepte: 37 cm
Dressoir Inga 152 cm met 3 deuren & 4 lades - beton/wit
251,10 279,00
Lengte: 158 cm
Hoogte: 166 cm
Breedte/diepte: 24 cm
Boekenkast/plank in industriële stijl, 14 opbergplanken, metalen frame, 158x24x166 cm, rustiek bruin/zwart